Agnieszka Derek

O nas

Poznaj nas bliżej

Pracownia dekoracji okien została założona w 2001 r. Głównym naszym celem jest wykonywanie usług na indywidualne zamówienie klienta. Zajmujemy się kompleksową obsługą, poczynając od pomiarów, projektu, przez realizację, montaż, a kończąc na zawieszeniu i konserwacji wykonanych modeli. Przy projektowaniu dekoracji okiennych uwagę zwracamy na cały wystrój wnętrza, jego styl i szczegóły jakie w nim występują. Dzięki temu tworzone dekoracje komponują się z całością wnętrza. Staramy się by efekt naszej pracy zaspokoił wymagania i gusty naszych odbiorców.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i zapotrzebowaniu na tkaninę we wnętrzu oferujemy:

  • firanki, zasłony, lambrekiny
  • kapy na łóżka, baldachimy, poduszki, wałeczki
  • sukienki na krzesła, pokrowce na kanapy i fotele
  • obrusy, serwety, falbany bankietowe
  • rolety, panele japońskie, żaluzje, plisy, moskitiery
  • koce, ręczniki, płaszcze kąpielowe

W swej ofercie posiadamy także kolekcję tapet skomponowanych z tkaniną,co pozwala na stworzenie harmonijnego wnętrza.

Mimo, że istniejemy od niedawna, to możemy pochwalić się wieloma kompleksowymi projektami, które cieszą oczy gości i właścicieli domów, rezydencji, pałacu w Mierzęcinie, Wolsztynie, Kowanówku, Ambasady Polskiej w Berlinie. Naszym dziełem są apartamenty Hotelu Vivaldi, Hotelu Batory. Nasze dekoracje zdobią wnętrza wielu restauracji i hoteli. Wykonujemy dekoracje dla klientów o wysokich wymaganiach. Rozwiązujemy problemy okien nietypowych i „trudnych”.

Dysponujemy nowoczesnymi systemami montażu dekoracji na oknie. Oprócz tradycyjnych karniszy i szyn, dysponujemy mechanizmami rolet rzymskich, austriackich, panelami, szynami sterowanymi elektrycznie i na pilota. Dekorujemy okna łukowe – gniemy szyny i rury po łuku w pionie i w poziomie. Zajmujemy się montażem.

W kolekcji naszych tkanin znajduje się około 3000 wzorów. Są to tkaniny zasłonowe (bawełny, lny, jedwabie, żakardy, szenile, floki, tkaniny zaciemniające, pokryte teflonem, niepalne), oraz firanki ( tiule, batysty, etaminy, organzy, w różnych kolorach – drukowane i haftowane). Tkaniny obiciowe, stylowe, klasyczne, nowoczesne, dziecięce. W swej ofercie posiadamy kolekcję tkanin z atestami nie palności, które znajdują swoje zastosowane w hotelach. Sprowadzamy tkaniny z Włoch, Francji, Hiszpanii, Anglii, Niemiec, na indywidualne zamówienie klienta.

 

Posiadamy również szeroką gamę dodatków dekoracyjnych typu: sznury, pompony, wstążki, lamówki, koła przelotowe. Do powstania dekoracji okiennych używamy specjalistycznych taśm, sztywników najwyższej jakości, obciążników itp.

 

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, oraz zadowolenie klienta z naszych usług.

 

Zapraszam serdecznie Agnieszka Derek