Agnieszka Derek

Żaluzje

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Mogą być montowane do sufitu, do ściany lub w świetle szyby za pomocą mocowań bezinwazyjnych. Występują nie tylko w bogatej gamie kolorystycznej, ale i w przeróżnych szerokościach lameli: 25 mm 50 mm i 70 mm. Oferujemy kolekcje żaluzji :w naturalnym drewnie, bambusową , kompozytu- naturalnego drewna i PCV “Faux Wood” oraz kolekcję Moderm w modnych szarościach.

Żaluzje aluminiowe wystepują w szerokościach lameli 16mm, 25mm, 50 mm. Montować można na ramie okna ,do ściany lub sufitu, za pomocą mocowań bezinwazyjnych. Łatwa obsługa, a także precyzyjna regulacja światła przenikającego do wewnątrz sprawiają, że żaluzje poziome aluminiowe są rozwiązaniem chętnie stosowanym jako osłony okienne.

Żaluzje poziome oferowane są w bogatej gamie kolorystycznej.

Komfortowym rozwiązaniem będzie także zastosowanie lamelek o niewidocznych otworach Light Less. Lamelka perforowana łagodnie rozprasza przenikające do pomieszczenia promienie słoneczne.

Sterowanie żaluzji drewnianych i aluminiowych odbywa się ręcznie za pomocą sznurka, łańcuszka Monocommando lub coraz popularniejsze sterowanie elektryczne i bateryjne.