Agnieszka Derek

Salon

Chcę Państwa zaprosić do odwiedzenia naszego salonu w Swarzędzu. Fachowa obsługa i miła atmosfera pomoże w wyborze właściwych produktów. Ekspozycje jakie przygotowaliśmy dla Państwa pomogą wyobrazić sobie jak może wyglądać dekoracja w domu. Na żywo możemy zobaczyć propozycje wystroju w sypialni, jadalni, wypoczynku, pokoju dziecięcym, a przede wszystkim ocenić jakość wykonania, do której przykładamy wiele uwagi.

W salonie zgromadziliśmy wzory firanek, zasłon, tkanin obiciowych, obrusowych, specjalistycznych: zaciemniających, ogrodowych, basenowych, z atestami np. nie palności. W parze z tkaninami idą kolekcje wyjątkowych tapet.

Na naszej ekspozycji można zobaczyć wzory karniszy, szyn, profili, systemy montażowe osłon, wszystkich modeli rolet, żaluzji, paneli.

Służymy fachową obsługą, wieloletnim doświadczeniem w branży, oraz doradztwem i projektem w domu klienta. Zgromadzona różnorodność tkanin pozwoli na znalezienie najbardziej wyszukanych wzorów, oraz zaspokojenie najbardziej wybrednych gustów.